برچسب امنيتي هولوگرام

آشنايي با برچسب امنيتي گارانتي

هولوگرام چيست ؟

هولوگرام يك روش خاص است كه اجازه ميدهد تا تصاوير سه بعدي ساخته شود . اين روند ساخت شامل استفاده از ليزر / تداخل / پراش / ضبط شدت نور و روشنايي مناسب ضبط است و به هنگام تغيير موقعيت بيننده موقعيت و جهت تصويرنيز تغيير خواهد كرد . اگر شي هنوز وجود داشته باشد در نتيجه تصوير به نظر مي رسد كه سه بعدي باشد

هولوگرام ها بر اساس قاعده ي تداخل عمل مي كنند.هولوگرام ها رابطه ي تداخلي ميان دو يا چند اشعه ي ليزري را تسخير مي كند.يكي از اشعه هاي مرجع با تابش بر جسم رسانگر نور را منعكس مي كند.

هولوگرام نور را به گونه اي جذب مي كند تا به تمامي قسمت هاي نوار برسد.بنابراين هولوگرام ها با تمايز كامل با عكس هاي معمولي تنها با دريافت نور از منافذ كوچكي تصوير را توليد مي كنند.به عبارتي ديگر تصوير با متمركز سازي نور بر روي حسگرها و يا فيلم هاي ديجيتال تهيه مي شوند .

كاربرد برچسب هاي امنيتي

جلوگيري از جعل و كلاهبرداري از محصولات ، برچسب هاي هولوگرافي توليد شدهمتناسب با محصول را تامين مي كند.هم چنين به كارگيري طرح هاي سفارشي در محصولات ظاهري زيبا ومتفاوت ارائه مي كند.به علاوه زيبايي ظاهري محصول را مي توان با طرح هاي چشم بر انگيزي افزايش داد .هم چنين شركت ما تخصص كافي در تهيه ي برچسب هاي امنيتي و هولوگرام هاي سفارشي متناسب با نياز مشتريان را به دست آورده است .از ديگر تخصص ها و مهارت اين شركت مي توان به توليد برچسب هاي فوق ايمني وزيبا اشاره كرد.

برچسب امنيتي

گسترش طرح هاي هولوگرامي تجاري

هولوگرام ها تصوير انتشار يافته از يك جسم اند كه به صورت سه بعدي نمايش داده مي شوند .هولوگرام ها كاربردهاي بي شماري از فيلم هاي star warگرفته تا كارت هاي شناسايي و...دارند.

هولوگرام ها از دهه ها قبل كه به سال 1920 باز مي گردد رواج داشته اند.به هر حال اكنون طراحي هولوگرام ها طرح هاي رنسانسي جديد با روش هاي به كار برده شده در صنايع متعدد را تجربه مي كند.

لمينت شفاف چيست؟

همانطوري كه گفته شد لمينت انواع مختلفي دارد كه برحسب كاربري مد نظر ما مي توان هر نوعي از آن را انتخاب كرد. علاوه بر نمونه لمينت شفاف يا لمينت براق، لمينت مات و لمينت مخملي هم وجود دارد. لمينت مات و مخملي در نگاه اول كاملا شبيه به هم هستند و وقتي آنها را با دست لمس كنيد متوجه تفاوت آنها خواهيد شد؛ زيرا نمونه مخملي همانطوري كه از نام آن مشخص است نرم تر از نمونه مات است. اما تمركز ما در اينجا لمينت شفاف است. اين روكش و يا همان لمينت شفاف، كاملا براق است و براي بسته بندي، جلد كتاب، كارت ويزيت و كاتالوگ مورد استفاده قرار مي گيرد.

لمينت شفاف

شما به راحتي مي توانيد براي لمينت كردن سند كاغذي چاپي خود در هر اندازه و ابعادي به يكي از مراكزي كه خدمات چاپ را ارائه مي دهند مراجعه كرده و با كمترين هزينه فايل چاپي مهم خود را از گزد آسيب هاي احتمالي رها كنيد. بسته به ابعاد و تعداد لمينتي كه قرار است انجام شود، مدت زمان آماده سازي فرق مي كند اما همواره در كمترين زمان ممكن انجام مي شود و شما مي توانيد در اسرع وقت نمونه خود را دريافت كنيد كه همانطور كه گفته شد اگر تعداد بيشتر باشد در فاصله زماني يك تا دو روز انجام مي شود.

كاربردهاي لمينت شفاف چيست؟

تا به اينجا با انواع لمينت و روش هاي لمينت كردن آشنا شديم و ديديم كه هر كدام كاربري خاص خود را دارند كه مي توانيم از آنها استفاده كنيم. در بين انواع لمينت كه گفته شد، لمينت شفاف كاربري بيشتري دارد و همچنين روش لمينت حرارتي يا گرم. زيرا در صورت استفاده از لمينت شفاف سند ما بهتر نمايش داده مي شود و استفاده از لمينت گرم، به ما اين امكان را مي دهند كه در هر ابعادي كه نياز داريم طرح چاپ شده بر روي كاغذ را لمينت كنيم.

استفاده از برچسب امنيتي هولوگرام

برچسب امنيتي هولوگرام كه در حال حاضر در زندگي روزمره بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد در سازه هاي متغير نوري طبقه بندي شده به طوري كه داراي فرآيند پيچيدهاي در توليد مي باشد. اين برچسب ها به گونه اي توليد شده كه باز توليد آن توسط دستگاه هاي چاپي امكان پذير نمي باشد چرا كه داراي ماهيت نوري هستند و با چرخش آن رفتار الگوي برچسب عوض مي شود. همچنين از اين برچسب ها نمي توان توسط دستگاه هايي مثل اسكنر و فتوكپي رونوشت تهيه نمود. لازم است بدانيد با نصب برچسب هاي امنيتي هولوگرام روي هر محصول يا سندي به خوبي شناسايي شده به طوري كه افراد عادي نيز ميتوانند آن را تشخيص دهند.

برچسب امنيتي

برچسب امنيتي گارانتي محصول

استفاده ديگري كه از برچسب هاي امنيتي مي شود آن است كه متداولترين آن است، براي گارانتي محصول مي باشد. دقت داشته باشيد برچسب گارانتي محصول مهمترين كاربردي كه دارد جلوگيري از تقلب است به گونه اي كه توليدكنندگان با استفاده از اين برچسب ها موجب افزايش ضريب اطمينان تا ۱۰۰ درصد و كاهش هزينه ها به ميزان قابل توجه خواهند شد. حال هر محصولي كه داراي برچسب امنيتي باشد به راحتي مشتري مي تواند از اصالت آن اطمينان پيدا كند و همچنين اطلاعات آماري از ميزان فروش محصول به دست آورد. از ديگر مزاياي استفاده از برچسبها براي مصرف كنندگان مي توان به آگاهي از شروع زمان گارانتي پس از استعلام شماره توسط خريدار و اطلاعات آماري از ميزان فروش محصول در موقعيت هاي جغرافيايي اشاره كرد زيرا طبيعتا اين برچسب ها به طور كامل تمامي اين موارد را به مشتري نشان مي دهد.

برچسب اصالت محصول

با وجود اينكه گفته شد برچسب هاي امنيتي داراي كاربردهاي متعددي هستند، بايد گفت براي هر كدام از محصولات و خدمات نوع خاصي از اين برچسب ها مورد استفاده قرار مي گيرد. مثلا براي محصولات دارويي، بهداشتي و آرايشي جهت شناسايي محصولات اصلي از تقلبي وزارت بهداشت و درمان از برچسب هاي امنيتي استفاده مي شود كه به برچسب اصالت محصول معروف است. اين برچسب ها به گونه اي است كه مصرف كننده به آساني و با ارسال تنها يك پيامك مي توانند از اصل بودن محصول اطمينان حاصل نمايد. توجه داشته باشيد برچسب اصالت محصول كه ليبل نيز شناخته مي شود كاربردهاي بسيار زيادي دارد به گونه اي كه مي توان از اين برچسب ها جهت بسته هاي ارسالي، درب جعبه هاي پستي، درب جعبه بغل كاميون ها، درب خودروها، درب اتاق هاي محرمانه، درب اماكن و به طور كلي تمامي محل هايي كه نياز به امنيت بالايي دارند استفاده نمود. لازم است بدانيد اين برچسب در دو نوع اثرگذار و بدون اثر توليد مي شود. اين ليبل ها در برابر گرما و سرما مقاوم هستند به طوري كه گرم كردن يا گاز فريون بر روي ليبل ها كارگر نمي باشد و با وجود اينكه براي برچسب هاي امنيتي از چسب هاي مخصوص استفاده شده، در فضاهاي باز يا سرپوشيده قابل استفاده است و طبيعتا به راحتي ميتوان از آن در شرايط مختلف استفاده نمود.


برچسب: هولوگرام چيست؟, هولوگرام،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۱:۳۰ توسط:احمد خليلي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :